"Реал" упевнено розібрався з "Еспаньолом" та очолив турнірну таблицю Примери

"Вершкові" провели по голу в кожному з таймів.

Мадридський "Реал" у рамках 16-го туру Чемпіонату Іспанії впевнено переміг у рідних стінах "Еспаньол" із рахунком 2:0.

Команда Зінедіна Зідана відкрила рахунок на 37 хвилині - центральний захисник "вершкових" Рафаель Варан з близької відстані розстріляв голкіпера "папуг" після передачі від Каріма Бензема.

Встановив остаточний рахунок на табло все той ж Бензема. Французький форвард мадридців на 79 хвилині з кута воротарського замкнув пас у виконанні Федеріко Вальверде та поховав будь-які надії "Еспаньола" на те, аби здобути бодай нічию.

Для Бензема це взяття воріт стало десятим у рамках Примери. Подібний показник дозволив йому очолити гонку бомбардирів.

Зазначимо, що "Реал" догравав цю зустріч у меншості - друге попередження за сім хвилин до кінця основного часу отримав Ферлан Менді.

• Після цього результату "Реал" набрав 34 очки та вийшов на першу сходинку турнірної таблиці внутрішньої першості. "Еспаньол", своєю чергою, залишився з дев'ятьма пунктами на 19 місці.

Раніше повідомлялося, що двоє ключових футболістів "Реала" ризикують пропустити Ель Класико з "Барселоною", яке відбудеться 18-го грудня.