"Реал" завдав нищівної поразки "Ейбару" та здійнявся на вершину Ла Ліги

Два голи мадридці забили з пенальті.

Мадридський "Реал" у матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді впевнено переміг "Ейбар" з рахунком 4:0.

На 17-й хвилині поєдинку "вершкових" вивів вперед Карім Бензема. До перерви "Реал" зумів відзначився двічі, і обидва рази зробив це з пенальті. З одинадцятиметрової позначки були точними Серхіо Рамос (20') та все той же Бензема (29').

Ейбар - Реал

У другому таймі крапку в матчі поставив Федеріко Вальверде (61'), забивши четвертий м’яч у ворота господарів.

"Королівський клуб" набрав 25 очок і очолив турнірну таблицю Ла Ліги. "Ейбар" з 15 пунктами йде на 15-й позиції.

У наступному турі 23 листопада підопічні Зідана вдома прийматимуть "Реал Сосьєдад". "Ейбар" 24 листопада зіграє з "Алавесом".

Нагадаємо, на тижні мадридці ефектно розгромили "Галатасарай" у Лізі чемпіонів (6:0), а юний півзахисник "вершкових" Родріго став найкращим гравцем за підсумками 4-го туру турніру.