"Реал" здобув непросту перемогу над "Алавесом" і вибився в лідери Примери

Гол Карвахаля дозволив мадридському клубу набрати три очки.

Мадридський "Реал" у матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії в гостях впорався з "Алавесом" - 2:1.

Перший тайм зустрічі не подарував уболівальникам забитих м’ячі. Усе найцікавіше розгорнулося у другій половині матчу. На 52-й хвилині Серхіо Рамос вивів "вершкових" вперед після навісу Тоні Крооса.

У середині другого тайму Рамос сфолив у власному штрафному майданчику, а ексфорвард "Карпат" і "Динамо" Лукас Перес реалізував пенальті.

Раділи господарі не довго. Точний удар Дані Карвахаля за двадцять хвилин до кінця поєдинку приніс "Королівському клубу" перемогу.

Алавес - Реал

Таким чином, "Реал" набрав 31 очко і здійнявся на вершину турнірної таблиці Примери. На три очки від мадридців відстає "Барселона", але "синьо-гранатові" зіграли на одну гру менше. Завтра, 1 грудня, каталонці проведуть гостьовий матч з "Атлетіко". Початок центрального поєдинку туру о 22:00.

В "Алавеса" після поразки 18 очок і 13-та позиція.