"Реал" здобув скромну перемогу над аутсайдером Примери

"Вершкові" повернулися до зони Ліги чемпіонів.

Мадридський "Реал" в рамках 15-го туру Чемпіонату Іспанії мінімально переграв дебютанта Ла Ліги "Уеску" - 1:0.

Переможний гол забив Гарет Бейл на 8-й хвилині поєдинку. Валієць красивим ударом з лету замкнув навіс у виконанні Альваро Одріосоли.

Бейл і Васкес
Reuters

Зазначимо, що "Уеска" після пропущеного м’яча мала нагоди, щоб зрівняти рахунок. На 17-й хвилині постріл Есек’єля Авіли парирував Тібо Куртуа, а на початку другого тайму Гонсало Мелеро змарнував найкращу нагоду зрівняти рахунок, пробивши з декількох метрів повз ворота.

У відповідь, Бейл повинен був оформлювати дубль на 70-й хвилині, проте його удар заблокував захисник господарів.

Завдяки мінімальній перемозі "Реал" набрав 26 очок та розташувався на четвертій сходинці Примери. "Уеска" з 7 балами замикає турнірну таблицю.