"Реал" здобув вольову перемогу в ювілейному матчі Зідана у Примері

"Вершкові" провели 100-й матч чемпіонату Іспанії під керівництвом французького тренера.

Мадридський "Реал" в 31-му турі іспанської Ла Ліги з великими труднощами обіграв "Ейбар" (2:1).

Цей матч став 100-м поєдинком чемпіонату Іспанії для Зінедіна Зідана на посаді головного тренера "Королівського клубу".

Проте, футболісти "Реала" не поспішали робити подарунок своєму наставнику. Навпаки, перший тайм зустрічі залишився за "Ейбаром". Марк Кардона на 39-й хвилині пробив Кейлора Наваса і дозволив гостям піти на перерву у ролі переможців.

У другій половині протистояння мадридці активізувалися. На 55-й хвилині Бензема скористався помилкою суперників і відправив м’яч у сітку, але арбітр після перегляду відеоповторів скасував гол француза через офсайд.

Карім не опустив руки і на 59-й хвилині вже забив "чистий" гол. Форвард виграв верхову боротьбу після подачі Марко Асенсіо і переправив м’яч у ворота.

А перемогу мадридцям приніс все той же Бензема. На 81-й хвилині французький нападник виграв другий поверх після розіграшу кутового і знову забив ударом головою.

Перемога дозволила "вершковим" наблизитися до "Атлетіко" в турнірній таблиці Примери. Наразі в "Реала" 60 очок та 3-тя сходинка чемпіонату, в "матрацників" на 2 очки більше та гра в запасі. Беззаперечним лідером Ла Ліги є "Барселона", у доробку каталонців 70 балів.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітня, відбудеться битва лідерів чемпіонату Іспанії - "Барселона" на "Камп Ноу" прийме "Атлетіко". Початок поєдинку о 21:45.