Реслінг від Магуайра, дебют Кавані: "Манчестер Юнайтед" і "Челсі" не визначили сильнішого в матчі АПЛ

"Манчестер Юнайтед" - "Челсі" / Фото: Associated Press

За 90 хвилин гри команди голами не порадували.

"Манчестер Юнайтед" поділив очки з "Челсі" в матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч проходила на "Олд Траффорд" і завершилася з рахунком 0:0.

Господарі частіше загрожували воротам "синіх", завдавши в цілому 11 ударів проти п'яти у суперника. Однак забити так нікому і не вдалося.

На 41-й хвилині "червоні дияволи" могли заробити пенальті, коли у штрафному гостей упав Маркус Решфорд. Але після перегляду відеоповтору арбітр не побачив в моменті порушення правил.

У ще одному епізоді гри Харрі Магуайр у своїй штрафній прихопив обома руками Сесара Аспілікуету, але і тут обійшлося без 11-метрового удару:

Не допоміг "Манчестер Юнайтед" і дебют зіркового новачка Едінсона Кавані, який з'явився на полі на 58-й хвилині гри.

• "Челсі" набрав 9 очок після 6 матчів і займає 6-е місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.
  • "Манчестер Юнайтед" має 7 очок після 5 матчів і знаходиться на 15-й позиції.