Революція у біатлоні: IBU вніс значні зміни до регламенту змагань

Дата публікації
Перегляди
10к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Революція у біатлоні: IBU вніс значні зміни до регламенту змагань

Фото: Associated Press

У новому сезоні-2022/2023 біатлоністи та вболівальники будуть вимушені звикати до нововведень. Згідно з правками від IBU, зміни стосуватимуться нарахування очок, чемпіонатів світу та призових.

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) вирішив дослухатися до легендарного Уле-Ейнара Б'єрндалена і зробив нову систему нарахування очок на Кубку світу, збільшивши важливість перемог.

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Тепер разом із золотою нагородою перше місце у гонці Кубка світу приносить 90 очок замість 60, а друге - 75 замість 54. За позиції з 7 по 40 будуть давати колишню кількість балів.

Зміни в очковій системі на етапах Кубка світу з біатлону (було-стало):

  1. 60 – 90
  2. 54 – 75
  3. 48 – 60
  4. 43 – 50
  5. 40 – 45
  6. 38 – 40

За позиції від 7 до 40 будуть давати колишню кількість балів.

У новому сезоні виграти Великий кришталевий глобус матиме можливість той біатлоніст, який має у своєму активі найбільшу кількість нагород чи призових місць.

Крім того, ухвалено рішення зробити чемпіонат світу самостійним турніром. Відтепер за нього, як і за Олімпійські ігри, не нараховуватимуть очки, та виступи на світовій першості ніяк не впливають на становище у Кубку світу.

Також буде внесено зміни щодо нарахування призових. До 2024 року IBU планує збільшити кількість місць, за які спортсмени отримуватимуть фінансову винагороду. Зараз в особистих гонках гроші отримують лише за місця у топ-20.

На другому етапі у період від 2024 до 2026 року буде збільшено суму призових за найвищі місця. За чинними правилами переможець гонок отримує 15 тисяч євро, з яких ще має виплатити податки згідно із законодавством країн, що приймають змагання.

Нагадаємо, що лідер збірної України з біатлону Дмитро Підручний розпочав підготовку до наступного сезону.

Читайте також:

Українська "русалонька" виграла свою вже третю нагороду на ЧС-2022 з водних видів спорту

НХЛ допоможе Україні у відновленні спортивної інфраструктури, яку зруйнували російські окупанти

Українські шпажистки здобули першу за 17 років командну "бронзу" Євро

Наступна публікація