Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Революція у світовому футболі: ФІФА може запровадити кардинальну зміну в календарі

Революція у світовому футболі: ФІФА може запровадити кардинальну зміну в календарі

Організація розгляне варіант з переходом на схему "весна-осінь".

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) розгляне варіант переходу на систему "весна-осінь", яка дозволить проводити весь сезон в рамках одного календарного року.

Про це повідомив віцепрезидент організації Віктор Монтальяні.

"У зв'язку з пандемією COVID-19 ФІФА змушена змінити деякі свої принципи. Наприклад, основні дати футбольного календаря. Замість традиційної схеми осінь-весна, за основу може бути взята річна календарна система, тобто весна-осінь.

ЧС-2022 повинен відбутися в листопаді-грудні, тому перехід на сезон протягом календарного року може статися. В Америці, наприклад, завжди грають в рамках одного року. Можливо, так треба вчинити в Європі і Африці. Це треба буде обговорити з національними федераціями і континентальними союзами", - цитує Монтальяні Reuters.

Раніше повідомлялося,  що ФІФА хоче збільшити кількість замін під час матчу до 5, щоб уникнути великої кількості травм гравців після виходу футбольних чемпіонатів з коронавірусного карантину.

Нагадаємо, УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Чемпіоном Франції сезону-2019/20 став ПСЖ.

сезон 2019/20 інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції