Результат на користь "Динамо": "Баварія" розбила "Бенфіку" з Яремчуком у Лізі чемпіонів (відео)

Мюнхенці знищили "орлів" у поєдинку з двома скасованими м'ячами та автоголом.

Мюнхенська "Баварія" розгромила лісабонську "Бенфіку" в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Ештадіу да Луж" закінчився з рахунком 4:0 на користь команди Юліана Нагельсмана.

Німецький гранд довго не міг вразити ворота господарів. На 43-й хвилині арбітр скасував гол Роберта Левандовські через гру рукою, а на 52-й хвилині не зарахував м'яч Томаса Мюллера через офсайд. В обох випадках рішення було ухвалено після перегляду відеоповторів (VAR).

Перший чистий гол мюнхенці забили на 70-й хвилині. Його автором став Лерой Сане. Розпечатавши ворота "орлів", "Баварія" не лише втримала перемогу, а і довела справу до розгрому.

На 80-й хвилині Евертон зрізав м'яч у власні ворота. На 82-й хвилині Левандовські забив третій гол у ворота "Бенфіки", а на 84-й крапку в поєдинку поставив Сане, який оформив дубль.

Українець Роман Яремчук провів на полі 76 хвилин, не відзначившись результативними діями.

• В іншому матчі 3-го туру цього квартету київське "Динамо" на "Камп Ноу" мінімально програло "Барселоні" - 0:1.
  • "Баварія" (9 очок) після трьох турів продовжує лідирувати в групі Е. "Бенфіка" (4 бали) йде на другому місці, "Барселона" (3) - третя, "Динамо" (1) - останнє.
  • Четвертий тур ЛЧ запланований на 2 листопада: "Динамо" - "Барселона", "Баварія" - "Бенфіка".