"Роблять з мене алкоголіка": Селезньов пролив світло на скандальне відрахування з "Колоса"

"Роблять з мене алкоголіка": Селезньов пролив світло на скандальне відрахування з "Колоса"

ФК Колос

Форвард вважає, що про нього спеціально розповсюдили брехню, щоб вигнати з команди.

Український нападник Євген Селезньов поділився подробицями скандальної ситуації щодо свого відрахування з ковалівського "Колоса".

За словами 35-річного футболіста, він не порушував спортивний режим, а в товариському матчі не зміг взяти участь через проблеми з ахіллами.

"Вранці було тренування. Я вийшов на тренування. Всі мене бачили, але протягом довгого часу у мене боліли ахілли. В цей день я стрибав через бар'єри і відчуваю, що вони дуже сильно запалилися. Думаю, поговорю з лікарем, закриємо очі, вип'ю таблетки. Я жодного дня до цього не пропустив, хоча лікарі наполягали на паузі.

На розминці перед матчем відчув, що не можу ні руху зробити, ні по м'ячу влучити. Мені боляче. Підходжу до лікаря, той каже, щоб я сходив, але я кажу - давай таблетку. Випив три знеболювальних, але вони не допомогли. Всі йдуть в роздягальню, я розумію, що я дійсно не помічник. Заходжу в роздягальню, кажу: "Я не можу". Через п'ять хвилин заходить Лисицький і каже: ми тобі купили квиток, ти їдеш додому.

Через три хвилини, я ще в роздягальні, Бурбас, дає повідомлення, що мене відрахували за порушення спортивного режиму. Я ще був у роздягальні, тобто мене ніхто не бачив. Дорогою я вже говорю: давайте якось розбиратися, в чому проблема, хто порушив. Мені кажуть: у нас припущення, що ти був неадекватним. Кажу - давайте розбиратися, телефонувати лікарю, тим більше мене бачили багато людей. Лікар каже: "Та я перегару від нього не чув. Він був цілком адекватним, боліли у людини ахілли.

Я знаходив спільну мову з Луческу, Рамосом, Маркевичем, тренерами збірної і не був алкоголіком. А зараз з мене в один момент намагаються зробити закінченим алкоголіком. Я не розумію, звідки ростуть ноги. Напевно, хтось Костишину капає у вуха. Напевно, я комусь невигідний в цій команді. У мене з усіма були нормальні стосунки, а зараз не бере трубку ні тренер, ні президент. Зараз мені хочуть дати тренера, щоб я тренувався окремо від команди, забрати у мене футбол", - розповів Селезньов в інтерв'ю каналу Бомбардир.

У перший день лютого стало відомо, що Селезньова відрахували з "Колоса" через порушення режиму на тренувальному зборі в Туреччині. Подробиці інциденту тримають в таємниці. ЗМІ писали, що 35-річний футболіст прибув на один зі спарингів п’яним. Сам Селезньов спростував цю інформацію.

Пізніше "Колос" підтвердив, що Селезньов покинув розташування клубу в Туреччині, утримавшись від пояснень ситуації щодо форварда.

Селезньов приєднався до "Колоса" восени 2020 року. У нинішньому сезоні він зіграв за клуб із Ковалівки 12 матчів, забив 5 голів та віддав 1 результативну передачу.

  • Раніше Селезньов виступав за "Шахтар", "Арсенал", "Дніпро", російську "Кубань", іспанську "Малагу", турецькі "Карабюкспор", "Акхісар Беледієспор" та "Бурсаспор".
  • На рахунку Євгена 57 матчів і 11 голів у складі збірної України.