Рома" за 10 хвилин розібралася з "Барселоною" на Міжнародному кубку чемпіонів

"Вовки" вдруге поспіль переграли "блаугранас".

Італійська "Рома" здобула першу перемогу в рамках International Champions Cup.

Команда Еусебіо Ді Франческо розібралася з іспанською "Барселоною" з рахунком 4:2. Зазначимо, що три голи "вовки" провели з 78 до 88 хвилин зустрічі.

Забитими голами у складі каталонців відзначилися Рафінья (5 хвилина) та Малком (49 хвилина), який вляпався у скандальну історію. Що стосується римлян, то за них забивали Стефан Ель-Шаараві (34), Алессандро Флоренці (78), Брайан Крістанте (83) та Дієго Перотті (88, з пенальті).

Цікаво, що це вже друга поспіль перемога "Роми" над "Барселоною". У сезоні 2017/18 "вовки" розгромили "блаугранас" у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0.

Свої наступні поєдинки на Міжнародному кубку чемпіонів команди проведуть 5 та 8 серпня. "Барселона" зіграє з "Міланом", а "Рома" зустрінеться з "Реалом".