Роналду став найкращим футболістом тижня в Лізі чемпіонів

Його хет-трик вирішив долю всього протистояння.

УЄФА оголосив ім'я найкращого гравця Ліги чемпіонів на цьому тижні.

Ним досить передбачувано став форвард туринського "Ювентуса" - Кріштіану Роналду. Зазначимо, що саме три голи португальця дозволили "старій синьйорі" розбити мадридський "Атлетіко" з рахунком 3:0 та, як наслідок, пробитися до чвертьфіналу турніру.

У боротьбі за це звання 34-річний нападник випередив Ліонеля Мессі, який оформив два голи та дві результативні передачі в протистоянні з французьким "Ліоном", а також вінгера англійського "ЛіверпуляСадіо Мане (два м'ячі проти "Баварії", прим.).

Цього сезону на рахунку Роналду в Лізі чемпіонів 7 матчів, 4 забиті голи та два асисти. Загалом, Кріштіану провів у всіх турнірах 36 поєдинків (24 м'ячі та 10 передач).

Раніше повідомлялося, що португалець наздогнав Мессі за хет-триками в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, "Ювентус" у чвертьфіналі найпрестижнішого клубного турніру Європи зустрінеться з амстердамським "Аяксом".