Роналду уникнув покарання за свою витівку у матчі Серії А

Клуб вирішив не застосовувати санкції до своєї зірки.

Нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду не буде покараний за свою поведінку у матчі проти "Мілана", повідомляє Goal.

Португалець був замінений у другому таймі, він не потиснув руку головному тренеру Мауріціо Саррі і поїхав зі стадіону ще до кінця матчу.

Як зазначає La Gazzetta dello Sport, його поведінка обурила інших гравців, які сподіваються на вибачення з боку Роналду.

Також повідомляється, що спортивний директор клубу Фабіо Паратічі вже подзвонив агенту португальця Жорже Мендешу, щоб той вплинув на гравця і його ставлення до команди.

Сам же Саррі підтримав Роналду під час прес-конференції, зазначивши, що він погодився вийти на поле, попри неоптимальні кондиції.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь "Ювентуса", переможний мяч забив Пауло Дібала, який замінив Роналду. "Юве" очолює турнірну таблицю Серії А, випереджаючи "Інтер" на один бал.

Раніше були розсекречені штрафи мадридського "Реала", у якому стягується 1000 євро, якщо гравець покидає стадіон за 10 хвилин до завершення матчу.