Роналду врятував "Ювентус" від поразки у кубковій битві з "Міланом", команди встановили рекорд

Португалець забив з пенальті на 90+1 хвилині.

"Ювентус" уникнув поразки у першому матчі 1/2 фіналу Кубка  Італії проти "Мілана". Гра відбулася на стадіоні "Сан-Сіро" і завершилася з рахунком 1:1.

Анте Ребич вивів міланців уперед в середині другого тайму (61'). Через 10 хвилин "россонері" залишилися у меншості після вилучення за другу жовту Тео Ернандеса

Ювентус врятувався на 90+1 хвилині завдяки голу Кріштіану Роналду з пенальті, який призначили за те, що м'яч влучив у руку Давиде Калабрії.

Зазначимо, "Мілан" і "Ювентус" встановили рекорд відвідуваності півфіналів Кубка Італії. На матч прийшли 72 738 глядачів. Це найвищий показник для цієї стадії турніру.

В іншому півфіналі грають "Інтер" і "Наполі". Перша гра відбулася у Мілані та завершилася з рахунком 1:0 на користь неаполітанців. На ньому був присутній 59 601 уболівальник.

Матч-відповідь "Ювентус" - "Мілан"  відбудеться 4 березня (21:45 за Києвом).