Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія може виступити на Чемпіонаті світу-2022 під назвою "Наши парни" - ЗМІ

В РФС розглядають кілька робочих версій назви команди.

Збірна Росії з футболу може зіграти на Чемпіонаті світу 2022 року в Катарі під назвою "Наши парни".

Як пише Sport24, в Російському футбольному союзі (РФС) вже розглядають кілька робочих версій назви команди для ЧС-2022. Одна з них - "Наши парни".

Якщо збірна Росії за результатами кваліфікації вийде у фінальний турнір ЧС-2022, вона зможе виступати лише під нейтральним прапором - через дискваліфікацію Росії від спортивних подій на 4 роки.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

9 грудня 2019 року виконком WADA затвердив рекомендації комітету щодо відповідності і дискваліфікував Росію від великих спортивних змагань на 4 роки.

Серед них - Олімпійські ігри-2020 (Токіо), Олімпійські ігри-2022 (Пекін), Чемпіонат світу-2022 (Катар), Універсіада-2021, Універсіада-2023.

  • "бан" не поширюється на Євро-2020. Оскільки УЄФА не перебуває в списку організацій, які підписали антидопінговий кодекс WADA.
  • Участь у змаганнях можуть взяти "чисті" спортсмени під нейтральним прапором.

Причиною дискваліфікації Росії стало те, що в переданих даних Московської лабораторії WADA виявила маніпуляції з допінг-пробами російських спортсменів. Частина з них була видалена.

Повторна перевірка підозрілих проб і доступ до бази даних Московської антидопінгової лабораторії були обов'язковими умовами відновлення РУСАДА.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції