Росія підкупила експрезидента ФІФА, щоб стати господаркою Чемпіонату світу 2018 року - Мін'юст США

Дата публікації
Перегляди
2660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія підкупила експрезидента ФІФА, щоб стати господаркою Чемпіонату світу 2018 року - Мін'юст США

Фото: Associated Press

Нові подробиці того, як Росія отримала право проводити футбольний мундіаль.

Департамент юстиції США опублікував звіт про те, що колишній президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) був підкуплений російським олігархом, повідомляє Sky Sports.

За даними публікації, підкуп був здійснений для того, щоб забезпечити Росії право проведення Чемпіонату світу 2018 року.

У звіті департаменту наводяться дані, зібрані колишнім співробітником британської розвідки Крістофером Стілом. Зазначається, що в липні 2011 року Стіл опублікував звіт, в якому йдеться про бесіду між Дмитром Медведєвим, який тоді був президентои Росії, і Володимиром Путіним, який перебував на посаді прем’єр-міністра.

У цій розмові Путін нібито визнав, що якийсь олігарх з Росії підкупив президента ФІФА, щоб забезпечити країні право проведення ЧС-2018.

Колишній президент ФІФА Зепп Блаттер не згадується в публікації департаменту юстиції, але саме він перебував на посаді глави ФІФА під час голосування за країну-господарку ЧС-2018 в 2010 році.

Нагадаємо, напередодні Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) на чотири роки усунуло Росію від участі в головних міжнародних спортивних змаганнях.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація