Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська біатлоністка про довічну дискваліфікацію: нас втоптали у багнюку

На її думку, всьому виною політика.

Російська біатлоністка Ольга Зайцева прокоментувала рішення Міжнародного олімпійського комітету.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно МОК довічно дискваліфікував спортсменку через вживання допінгу за підсумками перевірки проб з Олімпіади 2014 року в Сочі. Зайцева намагалася знайти цьому логічне пояснення.

"Я вважаю, що це політика, а в політичній боротьбі, як правило, будь-які засоби хороші. Напевно, ми всі зараз є учасниками якоїсь гри. Звичайно, гірко і до сліз прикро, що таке жорстоке і безжалісне правосуддя МОК. Незважаючи на авторитетність і заслуги людей, нас втоптали в багнюку", - сказала Зайцева.

Зазначимо, що Зайцева в Сочі разом з Ольгою Вілухіною, Катериною Шуміловою та Яною Романовою виграла "срібло" в естафетній гонці. У січні 2015 року Зайцева оголосила про завершення кар'єри. Вона є дворазовою олімпійською чемпіонкою, на її рахунку "золото" Турина-2006 і Ванкувера-2010 в естафетах, крім того, спортсменка завоювала три золоті нагороди чемпіонатів світу - два "срібла" і три "бронзи".

Слід зазначити, що МОК вже відібрав у Росії через допінг 11 медалей. У підсумку, це коштувало їм першого місця у неофіційному медальному заліку ОІ-2014.

Залиште свій коментар

Вибір редакції