Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська бобслеїстка подала до суду на лікарів, які дали їй допінг

Вона вимагає компенсації.

Російська бобслеїстка Надія Сергєєва судитиметься з лікарями, які прописали їй препарат, що містить заборонені речовини.

31-річна спортсменка подала до суду на Федеральне медико-біологічне агенство (ФМБА). Про це повідомляє "Спорт-Экспресс".

Зазначається, що Сергєєва отримала препарат, у якому був виявлений триметазидин. Факт наявності цієї забороненої речовини підтвердили в Білорусі та Австрії. У зв'язку з цим, бобслеїстка вимагає у ФМБА компенсації заподіяної їй шкоди.

Цікаво, що в самому ФМБА не вважають себе винними в цій ситуації.

"ФМБА є заручником в суді, ми повинні бути третьою стороною. Спортсменка не вживала допінг, він був дозволений. Допускається виробляти і дозволений, і не дозволений препарати на одній лінії.

Місяць проводиться для звичайних людей, місяць - дозволений. Дуже чуйне обладнання Всесвітнього антидопінгового агентства вловило в дозволеному препараті мікроскопічний відсоток домішки забороненої речовини, який за нашою статтею має допуск.

ФМБА Росії препарат закупило і видало. А те, що там була субстанція з попередньої партії випуску продукту, - це стало одкровенням для всіх, нас туди залучили. Але ми постраждали не менше, ніж спортсменка", - цитує слова голови ФМБА Володимира Уйби ТАСС.

  • Сергєєва була дискваліфікована Спортивним арбітражним судом (CAS) 24 лютого 2018 року.
  • Її результати з Олімпійських ігор-2018 були анульовані.
  • У жовтні 2018 року CAS зняв тимчасове усунення спортсменки, але продовжив розслідування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції