Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська гімнастка: нас не зламати, у нас є ядерна зброя

Хоркіна заявила, що МОК розписався в своїй нікчемності.

Російська гімнастка, дворазова олімпійська чемпіонка Світлана Хоркіна емоційно прокоментувала відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2018.

Згідно з рішенням Міжнародного олімпійського комітету (МОК), взяти участь в Іграх зможуть лише "чисті" спортсмени і під нейтральним прапором.

"Тріснув фундамент всього міжнародного олімпійського руху... Як ми далі будемо жити?

Чесно, я сподіваюся, що далі ще відбудуться якісь зміни... Але сьогодні мені це навіть важко коментувати. Як можна укласти в голові заборону на участь у відкритті і закритті Олімпійських ігор?! До чого ми дійшли?!

Зламати велику державу Росію?! Ні, не вийде. У цієї країни – великими літерами Росія – є армія, ядерна зброя і великі люди", - сказала Хоркіна, яку цитує "Спорт-Експрес".

Вона також заявила, що МОК розписався в своїй нікчемності.

Нагадаємо, 5 грудня МОК призупинив членство Олімпійського комітету Росії, а збірну РФ дискваліфіковані Олімпіади-2018. "Чисті" російські спортсмени можуть виступити в Пхенчхані під олімпійським прапором.

Рішення приймалося на основі висновків, зроблених двома комісіями: Дениса Освальда і Самуеля Шмідта. Перша займалася повторною перевіркою допінг-проб учасників Олімпійських ігор в Сочі, друга розслідувала причетність російських чиновників до допінгових махінацій.

Нагадаємо, за вживання допінгу МОК вже відібрав у Росії 11 медалей. Росія втратила перше місце Олімпіади в Сочі за кількістю медалей.

медальний залік олімпіади в сочі

У 2016 році розгорівся допінговий скандал після доповідей Макларена, який очолював розслідування WADA.

У них йшлося про те, що російські спортсмени були залучені в маніпуляції з допінг-пробами на Олімпіаді 2014 року в Сочі. Крім того, Мутка звинуватили в допінгових махінаціях, а до заміни допінг-проб на "чисті" були причетні вищі урядовці Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції