Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська гімнастка зламала хребет після падіння з висоти

Під час її виступу обірвався трос.

Жахливий випадок стався з російською повітряною гімнасткою Євгенією Асоновою на змаганнях в Ризі.

Під час виступу та виконання трюків, трос спортсменки не витримав та обірвався. Як наслідок, Асонова впала з 7-8 метрів та отримала страшні травми.

До вашої уваги відео з цим інцидентом.

За інформацією Championat, у гімнастки зламані два хребця -1-й поперековий і 12-й грудний, забій спинного мозку з повним поперечним ушкодженням спинного мозку, порушена робота органів малого таза, немає чутливості в ногах.

Тренерка Асонової Олена Кустова звинувачує в цьому організаторів змагань.

"В її номері не було небезпечних трюків і обривів. Женя виконала всю програму, але під час виконання останнього елемента - "ковзання" на з'єднаних полотнах - снаряд обірвався, і спортсменка впала разом зі снарядом на мати.

На майданчику не чергувала швидка допомога. Перебувала тільки медсестра, яка не могла надати жодної допомоги. Нам пощастило, що швидка приїхала швидко. Женю екстрено прооперували.

До травми Женя працювала фітнес-тренером. Після такої операції за своєю спеціальністю вона працювати точно не зможе. Реабілітація триватиме мінімум рік. Чи зможе Женя ходити, буде залежати від того, як буде проходити лікування. Ми всі віримо в краще!", - сказала Кустова.

Раніше повідомлялося про смерть американської гімнастки, яка загинула після падіння зі знаряду на тренуванні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції