Російська спортсменка готова "продати" місце хрещених її дитини за новенький IPhone

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російська спортсменка готова "продати" місце хрещених її дитини за новенький IPhone

Олена Кулакова , instagram.com/alena.shark_

Свою пропозицію вона називає "добрим жестом для людей".

Російська акробатка Олена Кулакова зробила пропозицію підписникам в Instagram стати хрещеними її майбутньої дитини за новий IPhone та MacBook.

Пропозиція дійсна для тих, хто хоче дітей, але з різних причин ще не завів.

"Я - вагітна. Приймаю поздоровлення, і для тих, хто дуже давно хотів завести дитину, але не виходить - готова запропонувати вам місця хрещених батьків за IPhone 12 PRO і MacBook Pro. Всі умови - в direct. Все-таки я професійний тренер і спортсмен, і мені буде важко одній з дитиною, а з IPhone 12PRO і хрещеними - трохи легше і мені, і моїй дитині!", - написала спортсменка в соцмережі.

У коментарях Кулакову не пощадили: в кращому випадку пост розцінили як невдалий або дивний жарт. Сама дівчина пояснила свій вчинок боротьбою з дитячими будинками і продажністю дівчат.

"Зараз існує проблема з дитячими будинками та з усиновленням: люди проходять повз, ніхто не звертає на дітей уваги. Вони, бідні, залишаються там, а потім виростають дуже злими. Я хочу дати можливість людям відчути, що це таке - бути батьками. Багато хто хоче дітей, але з різних причин поки не завів їх. Я надаю цю можливість - побути з дитиною якийсь час, зрозуміти, подобається чи ні, і потім взяти з дитячого будинку дитину, яка їм підходить", - пояснила акробатка у коментарі Sports.ru.

Олена Кулакова , instagram.com/alena.shark_

Кулакова також пояснила, чому не обрала символічну нагороду за свою "послугу", на кшталт букета квітів.

"Це сенс між рядків: багато дівчат продають за IPhone цноту. У світі все настільки здешевилося, що люди за IPhone готові зробити що завгодно. Я звертаю увагу одразу на дві проблеми: дитячі будинки і продажність дівчат, які готові на будь-які неподобства. Зараз менітелефонують і пишуть з погрозами, але я ж нічого поганого не зробила. Ну серйозно! Я, навпаки, роблю добрий жест для людей", - зазначила Олена.

Кулакова є членом збірної Росії з акробатики.

Олена Кулакова , instagram.com/alena.shark_

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація