Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські баскетбольні збірні отримали "бан" на міжнародні змагання

Російські баскетбольні збірні отримали "бан" на міжнародні змагання

Скандали всередині російського баскетбольного господарства увірвали терпець керівникам ФІБА.

Російську федерацію баскетболу сповістили про те, що чоловічі та жіночі збірні Росії отримали дискваліфікацію на міжнародні турніри під егідою ФІБА. До РФБ сьогодні надійшов відповідний лист. Виняток було зроблено лише для російських баскетболісток-юніорок, які 30 липня стартують на чемпіонаті Європи віком до 18 років.

"Зараз ситуація досягла неприйнятної точки, коли старий менеджмент (незважаючи на запевнення на адресу ФІБА) втручається в діяльність РФБ і, більше того, ставить під сумнів авторитет РФБ навіть у разі виконання регламентів, що регулюють змагання РФБ", - йдеться у повідомленні головного баскетбольного органу світу.

Останнім кроком російської сторони у бік дискваліфікації стало призначення позачергової звітно-виборної конференції.

Одним із найгучніших скандалів у російському баскетболі останніх років було зміщення з посади тренера національної збірної, грецького спеціаліста Фотціса Кацикаріса, який був змушений подати у відставку влітку 2013-го.

За словами грека, 10 липня 2013-го президент РФБ Юлія Анікєєва в особистій бесіді попросила його покинути свій пост, щоб федерація могла призначити головним тренером вітчизняного фахівця, однак через кілька днів передзвонила і вже запропонувала залишитися.

Після того був звільнений помічник Кацикаріса Михайло Соловйов, і, за словами Фотціса, заміна асистентові, якою став Василь Карасьов, була обрана без його відома. На думку грецького тренера, подібними діями РФБ намагалося принизити його як людину і фахівця, що не залишило йому вибору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції