Російські біатлоністи не потиснули руку Фуркаду, який вимагав карати їх за допінг

Логінов та Шипулін проігнорували французьку зірку.

Під час церемонії нагородження на чемпіонаті світу у Хохфільцені стався інцидент за участю француза Мартена Фуркада та росіян Олександра Логінова та Антона Шипуліна.

9 лютого відбулася стартова гонка – змішана естафета. Франція виграла "срібло", а бронзові медалі взяли росіяни.

Російські біатлоністи не підійшли до Фуркада, щоб потиснути руку, тоді як дівчата зробили. Услід росіянам француз цинічно поплескав їм.

А коли російська команда стала на своє місце, Мартен пішов геть. Проте через хвилину президент IBU Андерс Бессеберг змусив його повернутися на місце.

Логінов пояснив це тим, що Фуркад наїхав на його лижу під час передачі естафети, через що росіянин упав.

Сам же Фуркад заявив, що їхня поведінка на п'єдесталі стала для нього сюрпризом.

"Я не штовхав Логінова. Всі розуміють, що я ніколи б не поставив би свою команду в положення, яке могло б привести до дискваліфікації. Якщо він впав через мене, то вибачаюся, в цьому не було жодного наміру", - наголосив француз.

Влітку 2015 року Логінов був дискваліфікований на 2 роки через виявлення у 2013-му забороненої речовини рекомбінантного еритропоетину. Його "бан" закінчився 25 листопада 2016 року. Він вже встиг стати триразовим чемпіоном Європи цього біатлонного сезону.

Нагадаємо, що Фуркад вимагав від IBU покарати російських біатлоністів, яких звинувачують у вживанні допінгу.