Російським лижникам відмовилися вмикати "Катюшу" на чемпіонаті світу

Дата публікації
Перегляди
1060
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російським лижникам відмовилися вмикати "Катюшу" на чемпіонаті світу

Фото: Associated Press

У міжнародній федерації затвердили власний гімн для нагородження спортсменів з Росії.

У Міжнародній федерації лижних видів спорту (FIS) повідомили, що пісня "Катюша" не буде виконуватися на честь перемоги російських лижників на чемпіонаті світу в німецькому Оберстдорфі.

Російська сторона пропонувала відому радянську композицію, яка була одним із символів Другої світової війни, для музичного супроводу церемонії нагородження російських спортсменів. Однак FIS затвердила власний гімн.

"На честь всіх російських переможців чемпіонату світу буде виконуватися повна версія гімну FIS", - зазначили в міжнародній федерації в коментарі ТАСС.

Раніше РФ заборонили використовувати власні державні символи під час великих спортивних змагань через маніпуляції з базою даних Московської антидопінгової лабораторії. Під заборону потрапили прапор і гімн.

Чемпіонат світу з лижних видів спорту відбудеться від 25 лютого до 7 березня, на турнірі будуть розіграні 24 комплекти нагород.

ДОПІНГОВЕ ВІДСТОРОНЕННЯ РОСІЇ

9 грудня 2019 року виконком WADA дискваліфікував Росію від спортивних подій на 4 роки. Причиною дискваліфікації Росії стало те, що в переданих даних Московської лабораторії WADA виявила маніпуляції з допінг-пробами російських спортсменів. Частина з них була видалена.

Повторна перевірка підозрілих проб і доступ до бази даних Московської антидопінгової лабораторії були обов'язковими умовами відновлення РУСАДА.

Після пом'якшення санкцій термін відсторонення РФ від великого спорту було скорочено до 2 років. Російські спортсмени не зможуть виступати на Олімпійських іграх і чемпіонатах світу під національним прапором, а РФ - приймати великі міжнародні турніри.

Санкції триватимуть до 16 грудня 2022 року.

Росію офіційно відсторонили від Олімпійських ігор на 2 роки

Росію офіційно відсторонили від Олімпійських ігор на 2 роки

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1060
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація