Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський депутат про лозунг "Слава Україні": не бачу нічого принизливого для росіян в цій фразі

З ним вже готовий посперечатися член комітету Російського футбольного союзу.

Депутат Держдуми Росії Дмитро Свищев прокоментував нанесення гасла "Слава Україні" на футболки гравців національної команди.

Член комітету з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді вважає, що тут немає ніякого політичного підтексту. За словами Свищева, цю ситуацію потрібно сприйняти без усіляких істерик.

"Будь-яка команда має право використовувати свої гасла, символіку, речівки і так далі, якщо це не обмежує позицію інших людей. Особисто я не бачу нічого принизливого для росіян в цій фразі. Цю ситуацію варто просто прийняти без усіляких істерик і ажіотажу.

Ми ж не проти, щоб Україна або будь-яка інша країна виступала під своєю символікою. Тому необхідно відокремити політику від спорту і ставитися до подібних речей спокійно. В цьому випадку їх не можна порівнювати з витівками націоналістичного характеру деяких українських спортсменів, які явно намагаються спровокувати російську сторону своїми висловлюваннями або діями", - цитує слова Свищева Rt.com.

Утім, з цими словами точно не погодиться член виконавчого комітету Російського футбольного союзу Ігор Лебєдєв, який заявив, що це гасло є втручанням у політику. Причому, Лебедєв лукавить, адже на офіційній формі збірної Росії на ЧС-2018 був розміщений лозунг "Разом до перемоги".

Зазначимо, що всі написи і принти на ігровій формі мають бути узгоджені і затверджені ФІФА або УЄФА - залежно від того, під егідою якої організації відбувається турнір.

Нагадаємо, що лозунг "Слава Україні" був нанесений на нову форму "синьо-жовтих", яку представили 4 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції