Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський футболіст відверто зізнався, чому розлучився з відомою співачкою

Російський футболіст відверто зізнався, чому розлучився з відомою співачкою

Пара розійшлася у 2016 році.

Футболіст російського "Рубіна" Дмитро Тарасов розповів про причину розлучення зі співачкою Ольгою Бузовою. Вони розійшлися у 2016 році, і лише зараз він перервав мовчання.
 

ХОТІВ ДІТЕЙ

"Вона звинувачувала мене в зрадах і говорила, що це стало причиною розірвання шлюбу? Це маячня. Причина зовсім в іншому. Я дуже люблю дітей. Я завжди мріяв про дітей. У мене є дитина від першого шлюбу, там не склалося. У мене почалися стосунки з Олею, і я хотів створити повноцінну, здорову сім'ю з дітьми.

Я запитав Олю: "Як щодо дітей?" Вона відповіла: "Та ти що, діти - це супер, звичайно. Але у мене є умова: я хочу весілля". А я тільки звідти. Скільки минуло з розлучення, місяців п'ять? Вона каже: "Діти тільки в шлюбі з весіллям". Кажу: "Ну давай просто розпишемось, тихо, полетимо куди-небудь, не хочу я цю пишне весілля", - заявив Тарасов Youtube каналу Super.
 

ДІТИ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ

"Через стільки часу я розумію, що це були перші дзвіночки. І з часом ці дзвінки давали сигнали, що це не те, що мені потрібно в житті. У підсумку ми домовилися на шлюбний контракт, вона дала згоду. Моя умова була, що все, що купую я, залишається мені, все, що разом, - ділимо навпіл. Пункту про дітей там не було. Ми уклали контракт, зіграли весілля".

ольга бузова вийшла заміж_2
starhit.ru
ольга бузова вийшла заміж_8
starhit.ru

ПРО ПРОБЛЕМИ

"Ми пробували завести дітей, але не виходило. Коли дівчина хоче завагітніти, вона для цього щось робить. Хоча б говорить про це зі своїм чоловіком. Але у нас такого не було. Я чув тільки про роботу, про проекти. Я кажу: "Давай сходимо, перевірити". Вона ж мене звинувачувала, що я не можу мати дітей. Мені сказали, що я абсолютно здоровий, ні про яке безпліддя мови не могло бути.

У неї були дрібні проблеми якісь, але ми їх вирішували - операції, гормони. Нічого глобального. Але знову нічого не виходило. Тоді я почав підозрювати, що вона просто не хоче - неважливо, не готова або від мене не хоче. Якось ми запланували відпустку на Мальдівах, і перед цим ми зустрілися з сестрою Олі Ганною. Вона мені сказала: "Оля стільки працювала, вона хоче відпочити на Мальдівах, розслабитися. Вагітній ж випивати не можна. Давай ви будете берегтися".

Я не стверджую, це не доведено, але у мене є припущення, що вона просто приймала протизаплідні. Лікарі мені сказали, що якщо людина справді приймає, по аналізах цього ніколи не дізнаєшся.

Я відправив її до свого лікаря. Він дав мені пораду: "Я бачу, що ти хочеш, але бачу, що вона не хоче. І якщо вона щось приймає, ні ти, ні я про це не дізнаємося. Але я бачу, коли люди хочуть дітей. Дівчата приходять до мене і плачуть, ревуть, вони готові на все. Тут я такого не бачу".

Зараз Тарасов одружений з моделлю Анастасією Костенко і виховує двох доньок.

дмитро тарасов
Тарасов з родиною, instagram.com/tarasov23

Залиште свій коментар

Вибір редакції