Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський тренер збірної України з біатлону: глобальне завдання - вибудувати боєздатну команду

Контракт фахівця розрахований на повний Олімпійський цикл.

Новоспечений головний тренер жіночої збірної України з біатлону росіянин Андрій Прокунін дав перший коментар  як керманич "синьо-жовтих".

Прокунін розповів про те, що роботу у команді йому запропонував президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Окрім того, фахівець озвучив й мету, яка стоїть перед ним та національною збірною.

"Після Олімпійських ігор тренерські контракти зазвичай закінчуються, і у мене був вибір: або залишитися в Кореї, або повернутися додому в Росію, або прийняти пропозицію однієї з європейських країн. Якраз в цей час мені  зателефонував президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак і сказав, що шукає тренера на жіночу команду - подовжувати контракт зі словенцем Урош Велепецом українці не стали.

З професійної точки зору ця робота дуже мені цікава. Зрозуміло, що всім нам знадобиться якийсь час для того, щоб звикнути один до одного, оскільки новий тренер - це завжди новий погляд на тренувальний процес, нові ідеї.

Мій контракт розрахований на повний олімпійський цикл і глобальне завдання полягає в тому, щоб вибудувати боєздатну команду, яка могла б боротися за медалі на Олімпійських іграх-2022 в Пекіні", - цитує слова Прокуніна РИА Новости.

Нагадаємо, що офіційно Прокунін став головним тренером збірної України 4 травня 2018 року.

Цікавий той факт, що у 2009 році Прокунін отримав дворічну дискваліфікацію через позитивну допінг-пробу. Зазначається, що у складі основної команди України тренуватимуться 13 біатлоністок. Минулим тренером жіночої команди був Урош Велепець.

Залиште свій коментар

Вибір редакції