Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російського стрибуна відсторонили від змагань через підозру у порушенні антидопінгових правил

Чемпіон світу не зможе позмагатися на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Російський стрибун у висоту Данило Лисенко, який виступає під нейтральним прапором, тимчасово відсторонений від змагань на невизначений термін через підозру в порушенні антидопінгових правил.

Про це повідомляється на сайті Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ). Зазначається, що таке рішення було ухвалене через ненадання Лисенком інформації про місце розташування, як того вимагає Положення про антидопінг ІААФ.

"Лисенко не надав інформацію про своє місцеперебування і не зміг зробити можливим проходження допінг-тестів поза змаганнями", - йдеться в повідомленні.

"Сам винен. Так, ставився до заповнення системи ADAMS поверхнево. Це моя недбалість", - заявив Лисенко.

Таким чином, росіянин не має права брати участь у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2018, який стартує в Берліні наступного тижня (6-12 серпня 2018 року).

Зазначимо, що Лисенко є срібним призером Чемпіонату світу 2017 року Лондоні, а також переможцем Чемпіонату світу 2018 року в приміщенні у Бірмінгемі. Цього сезону росіянин є лідером європейського рейтингу та повторив найкращий результат сезону в світі, подолавши планку на висоті 2,40 м.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції