Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росію на Євро-2020 може замінити Шотландія - The Telegraph

Виконавчий комітет WADA ухвалить рішення за рекомендаціями 9 грудня.

25 листопада стало відомо, що Комітет з відповідності WADA рекомендує усунути Росію від всіх міжнародних змагань на 4 роки.

Рекомендація випливає після тривалого дослідження лабораторних даних, переданих Росією в січні. Це було частиною угоди щодо скасування призупинення дії російського антидопінгового агентства (РУСАДА) і повинно було викрити минулі  приховування вживання допінгу російськими спортсменами. Натомість виявилося, що дані про сотні позитивних допінг-проби були видалені.

Росія була офіційно дискваліфікована на зимових Олімпійських іграх у 2018 році в Пхенчхані, але Міжнародний олімпійський комітет дозволив відправити команду з 168 чоловік під назвою "Олімпійські спортсмени з Росії".

Рекомендація комісії створить подібну систему, розраховану на чотири роки, яка охоплює не лише Олімпійські ігри в Токіо, але і зимові Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні, а також основні чемпіонати з кількох видів спорту, включаючи футбол.

Після того, як Росія забронювала місце на Євро-2020, їх усунення потенційно може відкрити двері для Шотландії, яка фінішувала на третьому місці в кваліфікаційній групі, пише The Telegraph. Зазначимо, що Шотландія буде грати в стикових матчах.

Зазначається, що Виконавчий комітет WADA винесе рішення за рекомендаціями 9 грудня.

Нагадаємо, в Росії визнали підміну даних Московської антидопінгової лабораторії. Це не перший допінг-скандал за її участі.

Раніше РУСАДА було визнано невідповідним кодексу WADA в листопаді 2015 року, коли розгорівся допінговий скандал у легкій атлетиці.

Пізніше в Росії спалахнуло ще кілька допінгових скандалів після доповідей Річарда Макларена, в яких йшлося про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції