Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росію рекомендували усунути від усіх спортивних змагань на 4 роки - The New York Times

У доповіді також є заклик заборонити російським урядовцям відвідувати спортивні заходи.

Комітет з відповідності WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство) рекомендує усунути Росію від усіх міжнародних змагань. Як зазначається у матеріалі The New York Times, строк покарання - 4 роки.

Запропоновані заходи були включені в звіт комітету щодо відповідності під керівництвом Джонатана Тейлора.


"Пропоновані штрафи торкнуться російського спорту далеко за межами Олімпійських ігор. За словами тих, хто бачив звіт, в рекомендаціях міститься заклик відсторонення Росії від всіх міжнародних змагань протягом 4 років з боку всіх керівних органів, які підписали кодекс WADA. До цієї групи входить в тому числі ФІФА, організатор Чемпіонату світу-2022.

У доповіді також є заклик заборонити російським урядовцям відвідувати спортивні заходи, а країні - заборонити приймати спортивні змагання або брати участь в них протягом чотирьох років. Це означає, що виключення Росії з міжнародних змагань може тривати значно довше", - йдеться в статті.

WADA запустило процедуру позбавлення РУСАДА (російська антидопінгова організація) статусу відповідності всесвітнього антидопінгового кодексу через підміну даних московської антидопінгової лабораторії, які були передані в організацію на початку 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Росію можуть не допустити до участі у Євро-2020, однак там налаштовані оптимістично.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції