Розгром та перший гол Яремчука. Україна красиво розібралася із Сербією

12к

"Синьо-жовті" здобули неймовірно яскраву перемогу у Львові.

Збірна України розгромила команду Сербії з рахунком 5:0 у матчі 3-го туру відбору на Чемпіонат Європи 2020 року.

У середині першого тайму початок розгрому на "Арені-Львів" поклав півзахисник київського "Динамо" Віктор Циганков, який упродовж 3 хвилин відзначився дублем.

Перший м’яч 21-річний футболіст забив на 27-й хвилині поєдинку. Олександр Караваєв виконав простріл з правого флангу, а Циганков ударом в один дотик відправив м’яч у кут воріт Марко Дмитровича.

Не встигли серби подумати про необхідність відіграватися, як Віктор удруге засмутив голкіпера суперників. На 29-й хвилині Роман Яремчук відібрав м’яч у центрі поля і відпасував на Циганкова. Віктор розкішним ударом у верхній кут подвоїв перевагу нашої збірної.

Після перерви команда Андрія Шевченка повернулася на поле не менш заведеною. Це підтвердив красивий гол Коноплянки на 48-й хвилині матчу. Євген у своєму стилі змістився в центр і точно вистрілив у дальній кут.

На цьому українці не зупинилися і продовжили розривати оборону збірної Сербії стрімкими атаками. На 59-й хвилині стратегія знову увінчалася успіхом. Караваєв покотив з правого флангу в центр, а Роман Яремчук пробив між ніг захиснику у точнісінько кут воріт. Цей м’яч став дебютним для форварда бельгійського "Гента" за національну збірну України.

А крапку у матчі поставив Коноплянка, забивши гол-близнюк. На 75-й хвилині вінгер "Шальке" ще раз змістився в центр і послав м’яч точно в дальній кут воріт - 5:0.

Після 3-го туру збірна України продовжує очолювати групу B у кваліфікації на Євро-2020. В активі нашої команди тепер 7 очок.

Сербія посідає останню сходинку групи, набравши лише 1 очко.

Наступний матч команда Андрія Шевченка проведе у понеділок, 10 червня. "Синьо-жовті" теж на "Арені-Львів" зіграють проти Люсембургу.