"Розумію, що сталося": Магучіх емоційним постом виправдалася перед українцями за фото з росіянкою

"Розумію, що сталося": Магучіх емоційним постом виправдалася перед українцями за фото з росіянкою

Фото: Associated Press

Спортсменка зізналася, що цей досвід зробить її сильнішою.

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 у Токіо українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виправдалася за свої скандальні фото з російської суперницею Марією Ласіцкене, зроблені після завершення виступів у столиці Японії.

"Нарешті вдома! Дякую усім за теплу зустріч на Батьківщині! Я представляю Україну на міжнародному рівні від 2017 року. Пишаюся тим, що підіймаю наш прапор і співаю наш гімн.

Шановні співвітчизники, я знаю, що моє фото з російською спортсменкою викликало великий резонанс. Хочу пояснити, що відбулось.

Виступити на Олімпіаді - мрія і сенс всього життя кожного спортсмена! Словами не передати емоції у мить, коли моя мрія збулась! Мені підкорилась не тільки висота, але й олімпійська медаль! Я була в захваті від перемоги. У такі хвилини хочеться обійняти весь світ.

Хочу всіх запевнити: я маю честь належати до лав військовослужбовців Збройних сил України, які захищають країну у російсько-українській війні. Шаную наших воїнів, які дають всім нам можливість працювати, тренуватись, жити мирним життям!
Я вірна Україні. Розумію, що сталося. Хочу закликати всіх бути обережними, бо ворог готовий на все.

Для мене це досвід, який робить мене сильнішою. Попереду - нові старти, наші нові перемоги. Я готова до них. Дякую за підтримку!", - написала Ярослава в Instagram.

Нагадаємо:

  • Бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 у Токіо Ярослава Магучіх потрапила під шквал критики через фото з російською суперницею Марією Ласіцкене, які були зроблені після завершення змагань у секторі для стрибків у висоту у столиці Японії.
  • Ці кадри викликали великі дискусії в Україні, а Магучіх потрапила під критику за фото з росіянкою, яка у 2018 році була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах глави держави.
  • Магучіх також є молодшим лейтенантом Збройних сил України. Водночас Ласіцкене - капітан Збройних сил РФ.
  • Раніше на захист Ярослави став каратист Станіслав Горуна, заявивши, що "спорт - поза політикою".
  • Борець греко-римського стилю та народний депутат Жан Беленюк, який приніс Україні єдину золоту медаль на Олімпійських іграх-2020, заступився за Магучіх і закликав не цькувати "19-річну дитину".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Олімпійські Ігри 2020
Наступна публікація