Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сантиметровий офсайд - це офсайд". В IFAB пояснили, як працювати VAR під час визначення положення поза грою

Раніше нам обіцяли змінити принцип визначення офсайду.

Генеральний секретар Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB), що займається регулюванням правил гри у футбол, Лукас Бруд прокоментував роботу арбітрів з VAR під час визначення офсайдів.

Він зазначив, що судді повинні фіксувати будь-яке положення поза грою - навіть сантиметрове.

"Якщо зображення з відкаліброваними лініями і вертикальною лінією показують, що є положення поза грою - відеопомічник повинен заявити про це.

Офсайд повинен фіксуватися, навіть якщо він сантиметровий. Це все одно офсайд. VAR повинен швидко показати, чи є положення поза грою. Він не повинен розглядати епізоди протягом декількох хвилин", - заявив Бруд, якого цитує Sportschau.de.

Раніше в Чемпіонаті Англії в рамках 21-го туру АПЛ між "Бернлі" і "Астон Віллою" (1:2) VAR скасував гол "вілланів" через офсайд, який шокував уболівальників. Положення поза грою було визначено за піднятою п'ятою гравця.

бернлі - астон вілла, офсайд по пятці
Sky Sports

До цього президент УЄФА Александер Чеферін закликав змінити фіксування офсайду.

"Це бардак. Мені здається, що не треба враховувати офсайд в один-два сантиметри. Якщо у гравця довгий ніс, то він неодмінно потрапить в офсайд. Необхідно запропонувати Міжнародній раді футбольних асоціацій і самим рефері внести зміни – наприклад, фіксувати офсайд хоча б на 10-20 сантиметрів", - зазначив тоді Чеферін.

Нагадаємо, в грудні 2019 року повідомлялося про те, що ФІФА планує ввести зміни в принцип визначення офсайду.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції