Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ побоюється за безпеку на стадіоні під час матчу "Карпат" із "Шахтарем"

Керівник СБУ Львівщини сподівається що у цій зустрічі не повториться сценарій поєдинку з "Динамо".

Служба безпеки України вбачає провину у фанатських безпорядках на "Арені Львів", під час футбольного протистояння "Шахтаря" проти "Динамо", у роботі служби безпеки стадіону та стюардів.

Про це повідомив керівник СБУ Львівщини Віктор Андрейчук.

За його словами, зараз є питання по безпеці на майбутньому матчі "Шахтаря" проти львівських "Карпат". Він відбудеться 8 травня.

"Після подій, які мали місце під час матчу "Шахтар" – київське "Динамо" нас насторожує ця ситуація. Ми вживатимемо максимальних заходів безпеки і з цього приводу буде проведено нараду, бо те що сталося на стадіоні "Арена Львів" не має більше повторитися ніколи.

Виявилося, що ніхто не володів ситуацією на стадіоні. Тому майбутній поєдинок потребує максимальної концентрації зусиль та допомоги громадських організацій для забезпечення правопорядку", – сказав Андрейчук.

Нагадаємо, що під час матчу "Шахтар" - "Динамо" вболівальники кидали на поле фаєри.

Зазначимо, що на сторінці лідера ультрас "Карпат" Тараса Павліва в ВК з'явився запис із попередженням для керівництва "Шахтаря".

"Всі, хто в фанатському русі не перший рік, або як мінімум слідкують за футболом, передбачали ситуацію, яка сталася на матчі "Шахтар" - "Динамо" після третього голу на нашому матчі з "Шахтарем", але оскільки така ситуація сталася на тиждень раніше і на матчі з "Карпатами" вона вже точно не повториться, все буде набагато "яскравіше". Ярус в нас явно не другий, а перший, і з "Карпатами" вже напевно буде грати Срна (який зазвичай є "ініціатором" таких конфліктів), і рахунок напевно точно буде не 0:3, тому "накал" ситуації на трибунах буде набагато більший, і події як на трибунах, так і на футбольному полі будуть розвиватися набагато "трагічніше", не закінчаться лише трьома червоними карточками.

Просто попередження до керівництва "Шахтаря": якщо якийсь клоун в стилі Степаненка, підійде до нашого сектору ближче, ніж на відстань докинутого до нього фаєра, то в нього він полетить не один і, повірте, хтось таки точно попаде. Тому тримайте свого Срну, Степаненка, Ракитського (в інших ваших хлопців не проявлялася настільки хамська поведінка як в попередніх трьох, тому надіємося що і не проявиться) подалі від нас і все буде добре", - написав Павлів.

Пост Тараса Павлів
vk.com/fc_karpaty_lviv_1963
Запис Павліва в ВК

Залиште свій коментар

Вибір редакції