Ще на 6 років і 8 місяців: скандального ексбоса ФІФА знову відсторонили від футболу

Дата публікації
Перегляди
311
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ще на 6 років і 8 місяців: скандального ексбоса ФІФА знову відсторонили від футболу

Йозеф Блаттер / Фото: Associated Press

Йозефа Блаттера та Жерома Вальке визнали винними у порушенні кодексу етики ФІФА.

Судова палата незалежного комітету з етики Міжнародної федерації футболу (ФІФА) визнала експрезидента організації Йозефа Блаттера і колишнього генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке винними в різних порушеннях кодексу етики федерації.

Про це повідомляє пресслужба ФІФА. Розслідування стосувалося різних порушень - незаконна виплата преміальних керівникам федерації, махінації під час подовження договорів і оплата приватних судових витрат Вальке за рахунок організації.

Блаттер визнаний винним в порушенні трьох статей кодексу етики, Вальке - чотирьох. Термін відсторонення колишніх функціонерів становить шість років і вісім місяців. Також вони повинні виплатити штраф у розмірі один мільйон швейцарських франків.

Оскільки попередні заборони на участь у футбольній діяльності, накладені на Блаттера і Вальке в 2015 і 2016 роках, ще не були зняті, то нові відсторонення наберуть чинності після закінчення терміну дії попередніх: 8 жовтня 2021 року стосовно Блаттера і 8 жовтня 2025 року - щодо Вальке.

Наступна публікація