"Ще один футбольний шедевр": реакція соцмереж на вихід "Тоттенхема" у фінал Ліги чемпіонів

Найцікавіші коментарі з соціальних мереж про драматичну перемогу "шпор" над "Аяксом".

Англійський "Тоттенхем" на останній секунді неймовірного матчу вирвав в "Аякса" путівку до фіналу Ліги чемпіонів.

"Шпори" програли перший поєдинок в Лондоні з рахунком 0:1 і поступалися в Амстердамі 0:2 після першого тайму, але створили фантастичний камбек у другій половині зустрічі.

Хет-трик Лукаса Моури приніс команді Маурісіо Почеттіно перемогу з рахунком 3:2, а переможний м’яч бразилець забив на 6-й компенсованій хвилині.

Пропонуємо до вашої уваги найцікавіші коментарі із соцмереж про запеклу битву у Нідерландах.

• У фіналі турніру "Тоттенхем" зіграє з "Ліверпулем", який в іншому півфіналі подужав "Барселону".
  • Зустріч відбудеться 1 червня в Мадриді на стадіоні "Ванда Метрополітано".