Селезньов і Кравець відзначилися голами в Кубку Туреччини

Артем забив дебютний гол у сезоні та приніс "Кайсеріспору" перемогу.

Українські нападники Євген Селезньов та Артем Кравець забили по голу за свої команди в перших матчах 1/16 фіналу Кубка Туреччини.

Селезньов, який приєднався до "Бурсаспора" влітку цього року, відзначився м’ячем у виїзній зустрічі проти "Ерзурума". Команда українця програла з рахунком 2:4. Поєдинок у відповідь відбудеться через два тижні.

Зазначимо, що це четвертий гол Селезньова в 11 матчах за турецький клуб. Також на його рахунку 1 асист.

Не хоче відставати від колишнього партнера по збірній України і Артем Кравець. Ексфорвард київського "Динамо" приніс перемогу "Кайсеріспору" в першому матчі 1/16 фіналу проти "Маніси" (3:2).

30-річний нападник вперше в сезоні вийшов у стартовому складі, оскільки тривалий час не грав через проблеми зі спиною. Кравець провів на полі 72 хвилини, а його гол на 51-й хвилині встановив рахунок 3:0 на користь господарів.