"Шахтар" і "Динамо" розписали нічию в матчі молодіжних команд, Самбрано відзначився дебютним голом

Принципові суперники поділили очки.

Поєдинок 14-го туру Чемпіонату України U-21 між "Шахтарем" і "Динамо" завершився нічиєю 1:1.

"Гірники" повели в рахунку на 37-й хвилині зустрічі завдяки голу півзахисника Артема Холода.

Уникнути поразки "біло-синім" допоміг перуанець Карлос Самбрано, забивши на 54-й хвилині дебютний гол за київський клуб.

Зазначимо, що в складі київського клубу зі старту вийшли на поле Мохаммед Кадірі, Сідклей та Георгій Цитаішвілі.

Зараз "гірники" лідирують в таблиці молодіжної першості з 32 очками, "Динамо" - на другій позиції з 31 балом.

Нагадаємо, завтра, 10 листопада, між собою зіграють головні команди "Шахтаря" та "Динамо". Зустріч відбудеться на ОСК "Металіст" у Харкові, початок - о 17:00. ТСН Проспорт проведе онлайн-трансляцію Класичного.