"Шахтар" і "Зоря" не визначили сильнішого у результативній "зарубі" в Запоріжжі: відео голів

Луганський клуб зумів відібрати очки в чемпіона України.

Луганська "Зоря" приймала донецький "Шахтар" у матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги. Гра відбулася на "Славутич-Арені" в Запоріжжі та завершилася з рахунком 2:2.

ЗОРЯ - ШАХТАР - 2:2: СТАТИСТИКА МАТЧУ

"Гірники" вийшли вперед на 17-й хвилині. Марлос на дальньому куті воротарського замкнув прострільну передачу з лівого флангу від Віктора Корнієнка, якому Луїш Каштру довірив місце у стартовому складі. 21-річний захисник дебютував за основну команду "Шахтаря".

Зоря - Шахтар - 0:1. Відео голу Марлоса

Луганський клуб зумів відігратися вже через дві хвилини. Владислав Кабаєв відібрав м'яч у Додо та віддав на Владислава Кочергіна - той змістився в центр і точно пробив під ближню стійку воріт Анатолія Трубіна.

Зоря - Шахтар - 1:1. Відео голу Кочергіна

На 28-й хвилині "Зоря" вперше в матчі повела в рахунку. Тарас Степаненко налетів на Кабаєва у штрафному майданчику "гірників" - арбітр призначив пенальті. Владлен Юрченко холоднокровно виконав вирок, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах.

Зоря - Шахтар - 2:1. Відео голу Юрченка з пенальті

Наприкінці першого тайму "Шахтар" мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але потужний удар Алана Патріка прийняла на себе стійка.

Одразу після перерви донецька команда забила другий м'яч у ворота Микити Шевченка - Сергій Кривцов виграв боротьбу на другому поверсі після подачі з кутового та головою розстріляв ворота суперника.

Зоря - Шахтар - 2:2. Відео голу Кривцова

Другий тайм команди провели у стрімких атаках, бажаючи вирвати перемогу. "Зоря" не стала закриватися в обороні та тягнути час у кінцівці зустрічі, а навпаки, сміливо йшла на ворота "гірників". Однак ні одним, ні іншим здобути три очки не вдалося - бойова нічия 2:2.

"Шахтар" з 4 балами після двох зіграних матчів розташувався на шостому місці в турнірній таблиці УПЛ. Команда Віктора Скрипника набрала перше очко в нинішньому сезоні та перебуває на 11-й сходинці.

• 23 вересня "гірники" у Львові зіграють з "Рухом" в перенесеному через коронавірус у новачка чемпіонату матчі 2-го туру.
  • В четвертому турі "Шахтар" на НСК "Олімпійський" прийматиме "Олімпік". Гра відбудеться 27 вересня / 17:00.
  • "Зоря" в гостях зустрінеться з ПФК "Львів" 27 вересня / 14:00.