"Шахтар" на виїзді здолав "Дніпро-1" та продовжив свою переможну серію

"Гірники" везуть з Дніпра чергових три пункти.

В рамках 10-го туру української Прем’єр-ліги донецький "Шахтар" завдяки голам Мораєса і Тайсона на виїзді переміг "Дніпро-1" (2:0).

Новачок Прем’єр-ліги пропустив вже в дебюті зустрічі. На 4-й хвилині відзначився Жуніор Мораєс після подачі з флангу Тараса Степаненка. Більше в першому таймі вболівальники голів не побачили.

Відео Дніпро-1 – Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса

Чемпіонат України 2019/2020. 10 тур. Дніпро-1 – Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса на 4 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Шахтар - 0:1. Відео голу Мораеса

Другий м'яч "Шахтар" забив аж на 83-й хвилині. Остаточний рахунок в матчі встановив Тайсон.

Відео Дніпро-1 – Шахтар - 0:2. Відео голу Тайсона

Чемпіонат України 2019/2020. 10 тур. Дніпро-1 – Шахтар - 0:2. Відео голу Тайсона на 83 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Шахтар - 0:2. Відео голу Тайсона

Відео Дніпро-1 – Шахтар - 0:2. Відео матчу

Чемпіонат України 2019/2020. 10 тур. Дніпро-1 – Шахтар - 0:2. Відео ключових моментів і голів матчу.

Дніпро-1 – Шахтар - 0:2. Відео матчу

Нагадаємо, донецька команда виграла всі 10 матчів в чемпіонаті України сезону 2019/2020. Гірники з 30 очками посідають перше місце в турнірній таблиці. Що стосується "Дніпра-1", то вони залишилися з 11 балами на сьомій позиції.