"Шахтар" не зумів перемогти сербів на тренувальному зборі в Туреччині

"Гірники" провели другий контрольний поєдинок.

Донецький "Шахтар" у рамках першого тренувального збору в Туреччині розписав результативну нічию з сербською "Войводіною" з рахунком 1:1.

На 78 хвилині серби несподівано вийшли вперед - захисник "гірників" Сергій Болбат зрізав м'яч у свої ворота після сейву голкіпера.

Утім, не встигли номінальні гості зрадіти, як вже за чотири хвилини "гірники" відновили паритет - відзначився Алан Патрік. Бразильському півзахиснику донеччан вдався точний удар з-за меж штрафного, який залетів у кут.

До вашої уваги стартовий склад "Шахтаря":

Трубін - Хочолава, Маркос Антоніо, Веллінгтон Нем, Коваленко, Коноплянка, Сіпріано, Кирюханцев, Муравський, Мудрик, Фернандо;

Вийшли на заміну: Сікан, Вакула, Дентіньо, Шевченко, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Марлос, Тайсон, Тете, Мораєс.

Зазначимо, що для підопічних Луїша Каштру ця контрольна зустріч стала другою в рамках тренувального збору. Раніше "гірники" мінімально здолали польський "Лех" (1:0).

• Наступний поєдинок донеччани проведуть 29-го січня, коли поміряються силами з сербським "Пролетером". Завершить перший тренувальний збір команда Каштру матчем з чеським "Словацко" (30 січня, прим.).
  • Вже 2 лютого стартує для "Шахтаря" другий збір, в рамках якого "помаранчево-чорні" проведуть ще 4 спаринги.

Додамо, що 20-го лютого "Шахтар" проведе перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Бенфіки". А весняну частину УПЛ розпочне 23-го лютого домашнім матчем проти "Десни".

• На зимову перерву "гірники" пішли лідером внутрішньої першості. Відрив від другого "Динамо" складає 14 очок.