"Шахтар" несподівано здобув нічию з "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Вирішальним поєдинком для "гірників" стане битва з "Аталантою".

Донецький "Шахтар" у рамках 5-го туру групової стадії Ліги чемпіонів зумів зіграти на виїзді внічию проти англійського "Манчестер Сіті" з рахунком 1:1.

У першому таймі підопічні Луїша Каштру непогано виглядали в атаці, а найреальніший момент мав Тете. Півзахисник "гірників", скориставшись невдалими діями голкіпера господарів Едерсона, вийшов з гострого кута на порожні ворота та завдав удару в ближній кут. Здавалося б, м'яч має залетіти у ворота, але в останню мить його виніс Фернандіньйо.

Манчестер Сіті - Шахтар

Після цього моменту "городяни" перехопили ініціативу, але засмутити Андрія Пятова в перші 45 хвилин їм так і не вдалося. Що стосується донеччан, то вони мали ще декілька нагод відзначитися, але реалізація та завершальний пас трохи підводили український колектив.

У другому таймі "Манчестер Сіті" додав у швидкості та це принесло свій результат. Ілкай Гюндоган після метушні в штрафному "Шахтаря" ударом по порожніх воротах вивів свою команду вперед. Це взяття сталося на 56 хвилині.

"Шахтар" після пропущеного голу не опустив руки та за 13 хвилин відновив паритет - Манор Соломон, який посилив гру з лави для запасних, замкнув простріл справа у виконанні Додо та зробив рахунок на табло 1:1. Як виявилося пізніше, цей м'яч поставив крапку в протистоянні та дозволив, таким чином, "гірникам" здобути важливе очко.

Шахтар
Шахтар
  • "Шахтар" після цього результату набрав шість балів та продовжив посідати другу сходинку в квартеті. Що стосується "Манчестер Сіті", то вони набрали десять пунктів та з першої сходинки кваліфікувалися до 1/8 фіналу турніру.
  • Вирішальною грою для команди Каштру стане битва проти італійської "Аталанти", яка відбудеться 11-го грудня в Харкові. Перемога виведе донеччан до плей-оф змагань.

Додамо, що в паралельній дуелі квартету "Аталанта" впевнено розібралася з "Динамо" Загреб (2:0). За "бергамасків" забили Луїс Муріель (27, з пенальті) та Алехандро Гомес (47). Що стосується українця Руслана Малиновського, то він вийшов під кінець протистояння, змінивши саме Гомеса.

• "Аталанта" набрала чотири очки та впритул наблизилася до хорватів, які мають на бал більше.