Перейти до змісту
"Шахтар" перед стартом у Лізі чемпіонів знищив "Львів" на "Олімпійському"

Команда Луїша Каштру в хорошому настрої вирушить до Мадриду.

Донецький "Шахтар" у поєдинку 6-го туру української Прем'єр-ліги розгромив ПФК "Львів". Зустріч відбулася у Києві на НСК "Олімпійський" і закінчилася з рахунком 5:1.

"Гірники" вирішили всі питання за перші 20 хвилин матчу, забивши чотири голи у ворота гостей. Дублем відзначився Віктор Коваленко, який майже одразу травмувався і не зміг продовжити гру. Також свої імена на табло записали Маркос Антоніо та Дентіньо.

Бразилець Шина на 25-й хвилині відквитав один м'яч, розмочивши ворота Анатолія Трубіна. Однак на початку другого тайму донецький клуб повернув собі гандикап у чотири голи зусиллями Манора Соломона.

• Здобувши легку перемогу, "гірники" з 12 очками піднялися на друге місце в УПЛ. "Львів" з одним балом замикає турнірну таблицю.
  • У наступному турі "Шахтар" зіграє з "Ворсклою", а "Львів" з "Дніпром-1". Матчі відбудуться 24 жовтня.
  • 21 жовтня / 19:55 команда Луїша Каштру стартує у груповому етапі Ліги чемпіонів поєдинком у Мадриді проти "Реала".