"Шахтар" після героїчної нічиєї в Манчестері не впорався з "Маріуполем"

Донецький клуб не дорахувався двох очок у гостьовому поєдинку.

"Шахтар" у матчі 16-го туру української Прем’єр-ліги не зміг у гостях обіграти "Маріуполь" - 1:1.

Перший тайм залишився за "гірниками". Тайсон на 15-й хвилині реалізував пенальті за фол на Коноплянці та вивів донецьку команду вперед.

Здавалося, що в другому таймі підопічні Луїша Каштру легко дотиснуть менш іменитого суперника, але сталося зовсім інакше.

На четвертій хвилині другої половини протистояння приазовці несподівано відновили статус-кво: Болбат після подачі суперника з флангу послав м’яч у поперечину власних воріт, а після відскоку Ілля Путря розстріляв порожні ворота.

"Гірники" побігли з усіх сил відіграватися, а господарі продовжили грати на контратаках. Один з таких випадів ледве не завершився другим голом у ворота Андрія Пятова - за п’ять хвилин до кінця основного часу Путря завершив контратаку "Маріуполя" точним ударом в кут воріт, але був зафіксований офсайд.

Фінальний штурм воріт "Маріуполя" в компенсований час успіху донецькому клубу не приніс. Як підсумок, нічия 1:1.

Додамо, що в матчі з приазовцями не брали участь сім футболістів першої команди "гірників" - до Маріуполя не поїхали Сергій Кривцов, Додо, Марлос, Алан Патрік, Дентіньйо, Віктор Коваленко та Жуніор Мораєс.

Попри втрату очок, "Шахтар" впевнено лідирує в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 44 бали. "Маріуполь" піднявся у топ-6 УПЛ, набравши 18 очок.

Нагадаємо, на тижні донецький клуб вирвав нічию у "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів.