"Шахтар" розгромив "Лудогорець" у дебютному матчі нового тренера

"Гірники" успішно розпочали тренувальний збір у Німеччині.

Донецький "Шахтар" обіграв болгарський "Лудогорець" у першому контрольному матчі на зборі в Німеччині - 3:0.

Рахунок у грі був відкритий досить швидко - на 3-й хвилині Тете скористався розкішною передачею Мораєса та відправив м’яч у сітку.

На 29-й хвилині другий гол у ворота болгар забив Алан Патрік.

А крапку в матчі поставив чемпіон світу у складі юнацької збірної України (U-20) Данило Сікан, потроївши перевагу "Шахтаря" на 71-й хвилині.

Шахтар
shakhtar.com/ua/

Додамо, що це був дебютний матч для нового головного тренера "гірників" Луїша Каштру.

• Наступний товариський матч донецький клуб проведе у неділю, 30 червня, проти софійського ЦСКА.

Нагадаємо, що новий сезон "Шахтар" відкриє матчем за Суперкубок України. 28 липня в Одесі команді Луїша Каштру буде протистояти запеклий суперник - київське "Динамо".