"Шахтар" розгромно поступився "Манчестер Сіті" та вилетів з юнацької Ліги чемпіонів

"Гірники" посіли в квартеті четверту сходинку.

Донецький "Шахтар" у рамках 5-го туру групової стадії Ліги чемпіонів зазнав розгромної поразки в гостях від англійського "Манчестер Сіті" з рахунком 0:5.

Зазначимо, що три з п'яти голів "городяни" забили ще в першій половині протистояння. На 11 хвилині господарів вивів уперед Морган Роджерс, який добив м'яч у ворота після заблокованого удару від партнера по команді.

На 23 хвилині манчестерський колектив завдяки голу Фісайо Деле-Баширу подвоїв перевагу. Йому вдався точний удар з лінії штрафного в кут воріт голкіпера "гірників".

Не встигли донеччани отямитися, як "Манчестер Сіті" довів справу до непристойного. Іан Боведа на 26 хвилині здійснив фантастичний прохід по центру, обіграв декількох опонентів, та з близької відстані надіслав ігрове знаряддя точно за призначенням.

Продовжив побиття гостей Набіль Туайзі, який за хвилину до кінця основного часу відзначився у сітці їхніх воріт. Крапку ж на першій компенсованій хвилині поставив Адріан Бернабе. Цей гол виявився останнім та приніс, таким чином, англійцям важливу перемогу.

• Після цього результату "Шахтар" вилетів з юнацької Ліги чемпіонів. В активі "гірників" лише два бали та четверта сходинка в квартеті. Донеччани залишаться на цій позиції, а останній поєдинок проти італійської "Аталанти" не матиме для них жодного турнірного значення.
  • О 22:00 зустрінуться основні команди "Манчестер Сіті" та "Шахтаря". За цим матчем ви можете слідкувати онлайн на ТСН Проспорт.

Додамо, що в юнацькій Лізі чемпіонів виступає й київське "Динамо", але воно йде за Шляхом чемпіонів країн. У рамках другого кола змагань "біло-сині" впевнено розібралися з грецьким ПАОКом (3:0). Матч-відповідь буде зіграний 27 листопада.