"Шахтар" розгромно поступився "Манчестер Сіті" в стартовому матчі Ліги чемпіонів

Невдало дебютував Луїш Каштру з "гірниками" в цьому турнірі.

Донецький "Шахтар" в рамках 1-го туру групової стадії Ліги чемпіонів зазнав у Харкові розгромної поразки від англійського "Манчестер Сіті" з рахунком 0:3.

Підопічні Хосепа Гвардіоли досить передбачувано контролювали хід подій на полі та, як наслідок, на 24 хвилині вийшли вперед - Ріяд Марез добив м'яч у порожні ворота після удару в стійку від Ілкая Гюндогана.

Вдруге відзначитися у воротах Андрія Пятова "городянам" вдалося за 14 хвилин. Гюндоган, отримавш передачу від усе того ж таки Мареза, розстріляв голкіпера донеччан та подвоїв перевагу своєї команди на табло.

Шахтар - Манчестер Сіті

Третій гол гості забили вже в другій половині протистояння. "Манчестер Сіті" на 76 хвилині спіймав "Шахтар" на контратаці та завдяки розрізному пасу від Кевіна Де Брейне та подальшого удару від Габріеля Жезуса поставив остаточну крапку в цій дуелі.

Габріель Жезус, Шахтар - Манчестер Сіті

Що стосується "гірників", то найкращу можливість відзначитися втратив Жуніор Мораєс, який ще в першому таймі не зумів реалізувати вихід один на один з голкіпером Едерсоном.

Таким чином, програвши "городянам", "Шахтар" невдало розпочав боротьбу в найсильнішому клубному турнірі Європи під керівництвом Луїша Каштру.

Манчестер Сіті
  • За "Манчестер Сіті" всі 90 хвилин провели не чужі для донеччан гравці - Олександр Зінченко та Фернандіньо, який був капітаном.
  • У паралальній грі цього квартету "Динамо" Загреб несподівано розбив італійську "Аталанту" з рахунком 4:0. Другий тайм у складі "бергамасків" відіграв Руслан Малиновський.
  • Наступний тур буде зіграний 1 жовтня: "Аталанта" - "Шахтар", "Манчестер Сіті" - "Динамо" Загреб.