"Шахтар" сенсаційно втратив очки зі "Сталлю" перед важливою грою у Лізі чемпіонів

Донецька команда не зуміла подужати аутсайдера чемпіонату України.

"Шахтар" у рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги не зумів переграти останню команду турнірної таблиці - кам'янську "Сталь".

"Гірники" досить швидко вийшли вперед у цій зустрічі - форвард господарів Факундо Феррейра на 14-й хвилині вдало замкнув передачу з флангу у виконанні Богдана Бутко.

Проте, вже у другому таймі "сталевари" зуміли відновити рівновагу на табло - Неманья Обрадович, який змінив на 33-й хвилині травмованого Гора Малакяна, ударом з лінії штрафної встановив остаточний рахунок у матчі - 1:1.

Таким чином, не зумівши переграти "Сталь", команда Паулу Фонсеки втратила очки перед матчем у Лізі чемпіонів проти роттердамського "Феєноорда", який відбудеться 1-го листопада 2017 року у Харкові.

Наразі, в активі донеччан 32 бали та 1 позиція у турнірній таблиці. "Сталь", у свою чергу, залишилася на останньому місці, маючи тепер вже 9 очок.