"Шахтар" у матчі з двома незабитими пенальті здолав "Вольфсбург" в 1/8 фіналу Ліги Європи

ФК Шахтар

"Гірники" зробили вагомий крок до чвертьфіналу.

Донецький "Шахтар" у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи переміг у гостях німецький "Вольфсбург" із рахунком 2:1.

Підопічні Луїша Каштру вийшли вперед на 17 хвилині - Жуніор Мораєс головою перекинув голкіпера суперника після невдалої гри захисника біля воріт.

Не встигли господарі отямитися, як за п'ять хвилин в їхні ворота був призначений пенальті за гру рукою Максіміліана Арнольда. Головний арбітр вказав "на позначку" після перегляду відеоповтору. Утім, Віктор Коваленко не зумів переграти воротаря з одинадцятиметрової позначки.

Під завісу першого тайму пенальті було призначено вже в ворота донеччан - Микола Матвієнко зіграв рукою після рикошету від одноклубника та суддя, знову ж таки, після перегляду системи VAR, вказав " на точку". До м'яча підійшов форвард "вовків" Ваутер Вегорст, але пробив значно вище воріт.

"Вольфсбург" зрівняв рахунок на самому початку другої половини дуелі - центральний захисник Джон Брукс головою пробив Андрія Пятова після подачі з кутового.

Утім, останнє слово все ж було за "Шахтарем" - Маркос Антоніо на 73 хвилині головою добив м'яч у порожні ворота після сейву голкіпера, який неймовірним чином відбив удар зі штрафного у виконанні Алана Патріка.

Таким чином, здолавши "Вольфсбург", команда Каштру зробила важливий крок до чвертьфіналу. Зазначимо, що ця гра була проведена без глядачів через епідемію коронавірусу.