"Шахтар" у матчі з незабитим пенальті видряпав перемогу та повернувся на вершину УПЛ (відео)

"Шахтар" / Фото: ФК Шахтар

"Гірники" не без проблем здолали "Верес".

"Шахтар" обіграв "Верес" у матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Авангард" у Рівному завершився з рахунком 2:1.

Перший тайм залишився за донеччанами. На 35-й хвилині ударом у ближній кут з меж карного майданчика відзначився Олександр Зубков.

На старті другої половини зустрічі команда Ігоря Йовічевича могла подвоювати свою перевагу, але Данило Сікан не реалізував пенальті.

Рівненський клуб несподівано відігрався на 74-й хвилині. Владислав Шарай завдав влучного дальнього удару злету.

Однак наприкінці матчу "помаранчево-чорні" все ж зуміли вирвати перемогу. На 84-й хвилині подачу Ярослава Ракицького головою замкнув Микола Матвієнко.

"Шахтар" (66 очок) повернувся на перше місце в УПЛ, обійшовши "Дніпро-1" (64 бали). "Верес" посідає 10-ту позицію, маючи у своєму активі 27 залікових пунктів.

У наступному турі "гірники" 24 травня зустрінуться із "Зорею", а підопічні Юрія Вірта того ж дня гратимуть проти "Олександрії".